Statistika návštěvnosti kin: 11.02 - 17.02   :   Crossroads - 14.02.2019 premiéra - 0 návštěvnost kin - 0 Kč tržby   |  
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Tom Brady

Tom Brady

Životopis:

Tom Brady vyrůstal na ulicích Jersey. Později získal stipendium na Harvardu, kde hrál a režíroval desítky divadelních inscenací. Studoval například u Joe Chaikina, Sama Sheparda a Davida Mameta a díky svým získaným poznatkům začal psát vlastní divadelní hry a scénáře.

Po škole odešel ještě dále studovat na Havajskou univerzitu, kde pokračoval v psaní. Po příjezdu do Los Angeles mimo jiné řídil národní turné ukazující talenty dětí se zdravotním postižením a z chudých prostředích.

Jako spisovatel se podílel na úspěšném seriálu SIMPSONOVI (1989), kde byl objeven Alem Jeanem a Mikem Reissem, pokračoval v psaní a produkování televizní estrády KRITIK (1994), nebo se podílel také na seriálu KUTIL TIM (1991). O několik let později se začal věnovat režírování filmů. Mezi jeho největší úspěchy patří filmy ZVÍŘE (2001), ŽÁBA K ZULÍBÁNÍ (2002), nebo také BACHA NA BALÓNY (2007).
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku